Zablokowanie Teleportacji Owocu Refrenusu
Wyświetleń: 1203
Odpowiedzi: 29
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Mnie osobiście. jak wiadomo . PvP nigdy w MC nie jarało. Wiem ,też jak upierdliwe może być nękanie gracza. Szczególnie jak się ma niewiele czasu czasu na grę,a tu ani pobudować ,ani poekspić ,bo przepadnie. Ale szanuje też prawo do klepy tych co ich to kręci . Jak to już podkreślano , to surviwal. Więc trzeba na siebie uważać. Osobiście jestem przeciwny blokadom . A co do ochrony to kiedyś, o ile mnie pamięć nie myli. była możliwość wykupu czasowej ochrony przed PvP. I to nawet chyba za diaxy. Może po prostu wstawić tę ochronę i obejdzie się z blokadami.

Graffiti
Odpowiedz
Ochrona za diamenty?...Ciekawy pomysł Simle
Nakopać, wykupić czas, no to chyba nie jest takie trudne. Pvp powinno być wszędzie oprócz spawnu. Jak zaczną się różne kombinacje co do stref bez pvp, to nie będzie już Survival.

Odpowiedz
Ale ochrona przed czym? Przed PvP całkowicie? Czy jakimiś elementami?

Ubi lex, ibi poena
Odpowiedz
Mepol o tym pisze.

Odpowiedz
Ale chodzi mi o konkretne propozycje

Ubi lex, ibi poena
Odpowiedz
Obecna edycja serwera OnlineCraft skupiona jest na trybie przetrwania, chyba tak naprawdę wszyscy zapomnieliśmy na czym się opiera bo każdy dorzuca jakieś propozycje tego co by zmienił lub dodał, w efekcie powstaje mix wszystkich trybów, a my ograniczamy możliwości samego czystego Minecrafta bo jednemu nie pasuje pvp a innemu dodane w nowych wersjach owoce. Zmiany są dobre i to gracze tworzą tą sieć, ale bez przesady. Serwer to nie nutella nie zadowoli kazdego, żeby tak było trzeba by podzielić całą mapę na sektory gdzie na każdym byłby inny tryb i możliwości. Kochasz budować? Proszę bardzo sektor drugi  na którym jest  creative, wojownik? Miasto Mordowników dla ciebie ! Pvp everywhere, tutaj zbroja jest ważniejsza niż domek ;] itp itd. 

Teraz zdecydujcie się:
- korzystać z możliwości minecrafta pełną gębą i ewentualnie dodać możliwość wykupienia ochrony, żeby oszczędzić niektórym nerwów (+ nowy punkt w regulaminie dotyczący nękania)
- lub zablokować wszystko, ale wtedy zmieńcie od razu nazwę tego trybu w opisie serwera, bo inaczej nowi gracze byliby od razu na starcie wprowadzani w błąd 

Daj punkt reputacji i cukierka  lub hejtuj/skomentuj moje wypociny ale oczekuję przynajmniej że oprócz tego zrobisz coś dobrego i zagłosujesz w ankiecie stworzonej do tego tematu przez crasha, dzięki i dobranoc !

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś najmądrzejszym człowiekiem na świecie, to wiesz co? Masz rację! Wydaje Ci się..
Odpowiedz
Czytając inne komentarze pod tym wątkiem, to trochę żałuję, że zaznaczyłam w ankiecie odpowiedź aby owoc refrenusu był zablokowany.
Co to tego co napisała Booyah. Uważam, że ma rację i tak jak wspomniała
to jest survival, trzeba albo nauczyć się bić, albo schować się pod ziemię i tyle ;p
Sądzę, że survival bez pvp/owoców refrenusu to nie survival, więc jestem na nie.

Odpowiedz
Bujcia ma rację! Polać jej... podać... Nutellę!

Ubi lex, ibi poena
Odpowiedz
Boo ma rację. Survival to Survival. Większość płakała i chciała nowszą werję. Wiadomo, że każda wersja coś dodaje i co? Znów coś nie pasi. Nie zdziwię się jak któregoś dnia właściciel (le), stracą cierpliwość, bo ileż można słuchać wiecznego narzekania. Jest mnóstwo serwerów i jeśli decyzja padła na ten, to się bawcie i grajcie bo chyba o to tu przede wszystkim chodzi. Miłego dniaSimle

Trzeba docenić to, że tak bogate./kity, sporo działak i teleportów i mapa, to jak na Survival, to wyjątkowe rozpieszczenie graczy i już spore ułatwienie heh.

Odpowiedz
Ja nie jestem za tym żeby to blokować. Już moim zdaniem blokowanie pereł było złe :P

[Obrazek: Bez%2Bnazwy.png]
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu