Zablokowanie Teleportacji Owocu Refrenusu
Wyświetleń: 1201
Odpowiedzi: 29
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
(14.01.18, 21:24)Rambo20 napisał(a): Ale po co Ci grubość 8 bloków... nikt  Ci nie każe nie szalej tak Simle

No niestety każe, właściwością tego skretyniałego przedmiotu jest to, że ma on maksymalny zasięg teleportacji 8 bloków, więc przy kilku-kilkunastu próbach można bez problemu przejść przez ściany cieńsze niż 8 bloków, dodając że ten owoc może teleportować 8 osiem w bok i 8 w górę i dół! Nie wiem co za człowiek wpadł na pomysł dodania tego do gry. Jak już chcecie na legalu pakować się do czyichś działek to dajcie chociaż ten schron....

Odpowiedz
Serwer to nie przedszkole...

Jak nie zablokujemy to mocno je ograniczmy. ( jakieś ciężko opancerzone miejsce z mobami ) Niech się cwaniak napracuje Grin

To nuda samotności odtrąca...

Bo to społeczność tworzy serwer żywym.
Odpowiedz
(14.01.18, 21:40)Danmer napisał(a): Serwer to nie przedszkole...

Jak nie zablokujemy to mocno je ograniczmy.  ( jakieś ciężko opancerzone miejsce z mobami )  Niech się cwaniak napracuje Grin

I nie ma nim być.
Skąd ja ci wezmę "moby"? Golemy zabierają za dużo miejsca i są nieefektywne w walce z ludzką inteligencją. Ja po prostu chce uniemożliwić rozprzestrzenieniu się temu nieporozumieniu, bo ciężko ten przedmiot na serio wziąć. Teraz skoro już ludzie widzą mój "ból dupy" to znając już jego pełne właściwości zaczną to hodować na potęgę i najeżdżać na słabszych czując się jak jacyś bogowie, co tylko będzie działać na niekorzyść nowym i noobkom. Lepiej zapobiegać przed, niż po  :l
Ja na przykład mam swój kompleks na powierzchni, normalnie nie można się do niego dostać, teraz przez te durne owoce musiałbym wywalić ponad tysiąc bloków na ofortywikowanie tylko i wyłącznie przez owoc. No po prostu jak to brzmi. Fortyfikować się przez fioletową pomarańcze...

Odpowiedz
1. chciej wejść do domu jesiona01
2. nie wpuści cie
3. wejdź na własną rękę
4. nie zabij go bo cie to nie interesuje tylko pozwiedzaj dom
5. patrz jak jesion płacze na refrenusa

0 profitu

Usuńcie najlepiej pvp od razu, ja sobie schron zrobiłem pod ziemią, wszystko dookoła zabudowane cooblem i nie da się do niego wejść w żaden sposób, drzwi z mechanizmem i sobie tam afcze. Wy serio nie możecie tak zrobić? Jest też dynmapa i widać kto się podkrada i można tepnąć się do bunkra albo walczyć. Ludzie to jest survival a nie ośla łączka! Jestem stanowczo na nie z usuwaniem tego owocu, lepiej wprowadzić ochronę początkową dla nowych graczy albo inne rozwiązanie.

Odpowiedz
Jeśli owoc ma zostać, przywracamy też perły.
Jeśli blokujemy oba, to tylko na cuboidach.
Decyzja należy do graczy.

Ubi lex, ibi poena
Odpowiedz
(14.01.18, 22:32)Galiusz napisał(a): 1. chciej wejść do domu jesiona01
2. nie wpuści cie
3. wejdź na własną rękę
4. nie zabij go bo cie to nie interesuje tylko pozwiedzaj dom
5. patrz jak jesion płacze na refrenusa

0 profitu

Usuńcie najlepiej pvp od razu, ja sobie schron zrobiłem pod ziemią, wszystko dookoła zabudowane cooblem i nie da się do niego wejść w żaden sposób, drzwi z mechanizmem i sobie tam afcze. Wy serio nie możecie tak zrobić? Jest też dynmapa i widać kto się podkrada i można tepnąć się do bunkra albo walczyć. Ludzie to jest survival a nie ośla łączka! Jestem stanowczo na nie z usuwaniem tego owocu, lepiej wprowadzić ochronę początkową dla nowych graczy albo inne rozwiązanie.

Nie chodzi mi o ciebie, ty akurat jesteś w porządku koleżka. Pokazałeś mi po prostu że taka opcja włamania się jest możliwa, co jak na to wygląda tylko mi się nie podoba. To że ty nie jesteś dupkiem, nie znaczy że ktoś inny nie będzie. Już widziałem nie raz na czacie jak niektórzy się "bawią" graczami, szczególnie tymi słabymi. A to daje im 2x większą dominację, bo jestem pewien że ci słabi nie będą robić fortyfikacji i prędzej już dadzą sobie spokój z serwerem.

Odpowiedz
Ja bym zablokował zarówno perłę jak i owoc, ale tylko gdyby teleportował do i z cuboida obcego gracza. W wolnym świecie powinno działać, bo tam chyba nikomu nie przeszkadza, a nawet przydaje się.

Odpowiedz
[Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
[Zaloguj się danymi z serwera lub kliknij by się zarejestrować!]

Ubi lex, ibi poena
Odpowiedz
(14.01.18, 22:48)drzewiec napisał(a): Ja bym zablokował zarówno perłę jak i owoc, ale tylko gdyby teleportował do i z cuboida obcego gracza. W wolnym świecie powinno działać, bo tam chyba nikomu nie przeszkadza, a nawet przydaje się.

Chociaż żeby i to było. Choć niewiem czy da się stworzyć algorytm blokujący włamanie się tym owocem, ponieważ system teleportu owocu działa inaczej niż w przypadku perły

Odpowiedz
Nie lubię pvp, ale nie blokujcie wszystkiego co dotyczy trybu Survival, bo zrobi się creative.

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu