Zablokowanie Teleportacji Owocu Refrenusu
Wyświetleń: 5426
Odpowiedzi: 29
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Podobnie jak z perłami kresu w przeszłości, dało się łatwo dostawać nawet do domków zabezpieczonych cuboidem. Obecnie perły są zdeaktywowane na działkach co jest dużym plusem, lecz jej miejsce zajmuje teraz Chorus Fruit, pomimo że do Endu nie można się dostać to w przeszłości paru osobom udało się zdobyć te owoce, mając ich teraz planatcje. Ten owoc to taka 2 razy bardziej nadużywana rzecz która umożliwia dostanie się do każdego domku którego sciany są cieńszcze niż 8 bloków szerokości. Nikt przecież nie będzie budował ciągle bunkrów jako swoich domków bo to wygląda nieatrakcyjnie. Wyobraźmy sobie że taki podludź który ma w posiadaniu owoce, lubi znęcać się nad ludźmi teleportując sie przez ściany do nawet zabezpieczonych domków. Jeśli nie jesteś dobry w walce i nie masz "seta" to na pewno zginiesz ( wiem że to survival, ale własny dom ma być czymś w rodzaju "safehouse" do którego nieproszone osoby mają się po prostu nie dostać ).

Chciałbym więc żeby efekt teleportacji tego owocu był zablokowany, albo żeby sam owoc w ogóle był zablokowany ( bo i tak są lepsze alternatywy jako pożywienie, a conajwyżej może się on przydać do bloków dekoracyjnych ). Problem ten nie jest jeszcze aż tak widoczny, ale gdy więcej osób będzie w posiadniu tego owocu to działki bez bunkrów będą tylko chronić skrzynie, bo pvp jest wszędzie włączone.

Niektórzy ludzie mają też z tym problem, może tu będzie jakaś wskazówka jak to rozwiązać/zablokować:

[Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
[Zaloguj się danymi z serwera lub kliknij by się zarejestrować!]

[Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
[Zaloguj się danymi z serwera lub kliknij by się zarejestrować!]

Odpowiedz
Problem jest (nie jestem w posiadaniu "owocu", ale byłem świadkiem)

Ale też nie popadajmy w skrajność. Fakt cuboid/dom powinien być "schronieniem" ale to survival i moim zdaniem jakiś % szans na zabicie gracza w własnym domku powinien być, choć to oczywiście tylko moja opinia
No nie powinno to być nadużywane bo problem może narastać...

Odpowiedz
No tak, ale jeśli ktoś specjalnie zrobił dom, co wygląda w miare normalnie do którego nie można się włamać, a tu nagle okazuje się że można użyć takiego pokręconego przedmiotu by tak się po prostu na chama do środka dostać, to jest coś nie halo. To narzuca styl rozgrywki i budowania. Jak się nie umie budować domu, i łatwo do niego wejść to rozumiem, survival. Nie jesteś ostrożny, nie masz systemów zabezpieczeniowych to spoko, zabili cie, twoja wina. No ale nie popadajmy w skrajność, z tym owocem nie da się praktycznie przeciwdziałać bez popadania w paranoje.

Odpowiedz
survival nauczcie się działki zabezpieczać najpierw perły teraz refren jestem zdecydowanie na nie

BÓG, HONOR, MECHATRONIKA
Odpowiedz
Jasne wszystko zablokujcie ;v Perły zablokowali wszędzie :( teraz owoce chcecie zablokować :((. To po co Gali budował bunkier XD.
To survival ;v Nie dajesz sobie rady to napisz do kogoś może Ci pomoże Simle

Odpowiedz
(14.01.18, 20:42)Sayec napisał(a): Problem jest (nie jestem w posiadaniu "owocu", ale byłem świadkiem)

Ale też nie popadajmy w skrajność. Fakt cuboid/dom powinien być "schronieniem" ale to survival i moim zdaniem jakiś % szans na zabicie gracza w własnym domku powinien być, choć to oczywiście tylko moja opinia
No nie powinno to być nadużywane bo problem może narastać...

Ja jestem przeciwny wszelkim blokadą. Jest mi obojętne, czy ktoś mnie zabije czy nie. Więc nie buduję żadnych twierdz. Owoc Refrenu to świetne uatrakcyjnienie gry. Szkoda że perła jest zablokowana.

Opisywany problem rozwiązał bym dając graczom możliwość ustawienia odpowiedniej flagi na działce (wyłączającą PVP w obrębie działki).

Alternatywnie w regulaminie, można zaliczyć utrudnianie innym gry poprzez ich ciągłe zabijanie, jako nieakceptowaną formę znęcania się.

Odpowiedz
To Survival....

A za bycie Debilem są bany.... Za utrudnianie komuś rozrywki powinny też być kary...

A serwer real bez cuboidów ??

Usunąć plantacje i utrudnić zdobycie. Mścić się na Debilach...

Jedną komendą można sjo usunąć...

To nuda samotności odtrąca...

Bo to społeczność tworzy serwer żywym.
Odpowiedz
Więc mam zrobić dom z sufitem i ścianami o grubości 8 bloków? Wy tak wszyscy na serio?

Odpowiedz
Ale po co Ci grubość 8 bloków... nikt Ci nie każe nie szalej tak Simle

Odpowiedz
Ja osobiście jestem za blokadą lecz nie do mnie należy decyzja a do Was.
Zrobi się ankietę:
1.Owoc odblokowany + Schrony
2.Owoc zablokowany + Brak schronów

Schrony były by na starej zasadzie.

Co do powyższego muszę poznać zdanie pozostałych Adminów co o tym sądzą, Wy też się wypowiadajcie.

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu