Druga edycja eventu PvP
Wyświetleń: 5601
Odpowiedzi: 36
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
(28.01.18, 19:55)Makkev napisał(a): Ja chciałem tylko napisać, że mój nick pisze się z dużego ''M'' :P

Ps: Tak na przyszłość :P

Mówisz i masz Faill Simle

Odpowiedz
Z przykrością muszę poinformować że event nie odbędzie się zgodnie z planem zostaje on przesunięty na przyszłą sobotę tj. 10 luty!!!!
Zapisy zostają przy tym wznowione więc jak ktoś się nie zapisał to ma jeszcze okazje!

BÓG, HONOR, MECHATRONIKA
Odpowiedz
Czemu nie!!! Nick - Pitrox553

Odpowiedz
(07.02.18, 19:16)Pitrox napisał(a): Czemu nie!!! Nick - Pitrox553

Możesz zalogować się kontem z gry na forum ;)

Odpowiedz
ja - _X_Kubus_X_

Odpowiedz
MAMY PARY PO LEWEJ GRUPA A PO PRAWEJ GRUPA B
Makkev vs hicior666
Batikili vs ozyrys
KasiaMia vs baca123
kokos13pl vs Galiusz
Oddrin vs Robert01213
Rambo20 vs Ziolo77
EveleX vs Cyran1999
Sayec vs Pitrox553
DoknesVIP vs Lillus1212
Marika07 vs baca2
drzewiec vs Damexti

BÓG, HONOR, MECHATRONIKA
Odpowiedz
REGULAMIN:
1.DO WALKI PRZYSTĘPUJE 22 GRACZY JEŚLI JEST KTOŚ NIEOBECNY WALKA ZOSTAJE PRZESUNIĘTA NA KONIEC, JEŚLI NIE POJAWI SIĘ WIĘCEJ NIŻ JEDNA OSOBA WCHODZI ZMIENNIK DO PIERWSZEJ Z WALK A OSOBA POZOSTAJĄCA BEZ PARY PRZECHODZI BEZ WALKI.
2.DO DRUGIEJ RUNDY PRZECHODZI 11 OSÓB WYBRANYCH DROGĄ PVP 1VS1 ABY BYŁO PARZYŚCIE JEDNA Z PRZEGRANYCH OSÓB ZOSTANIE WYLOSOWANA I OTRZYMA DZIKĄ KARTĘ KTÓRA POZWOLI MU NA DALSZĄ WALKĘ.
3.DO FINAŁU DOCHODZĄ 3 OSOBY KTÓRE STOCZĄ ZE SOBĄ POJEDYNEK 1VS1 OSOBA KTÓRA OSIĄGNIE PIERWSZA NAJLEPSZY REZULTAT WALK NP. 2-0 WYGRYWA EVENT 2 MIEJSCE 2-1 ITP.
4.KAŻDY DOSTAJE SET PO WALCE BĘDZIE SPECJALNA SKRZYNKA ABY GO ODŁOŻYĆ PONIEWAŻ JEST JEDEN SET NA CAŁY TURNIEJ!!!! PO WALCE BĘDZIE MOŻNA ODŁOŻYĆ SETA POLEGŁEGO PRZECIWNIKA DO ENDERCHESTU!!!!!!
5. BEZWZGLĘDNY ZAKAZ PRZESZKADZANIA W WALCE KTÓRY BĘDZIE KARANY BANEM!!!
POWODZENIA!!!

BÓG, HONOR, MECHATRONIKA
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu