Co byście zmienili w evencie PVP?
Wyświetleń: 531
Odpowiedzi: 12
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tak jak w tytule. Jakieś sugestie, zażalenia, rady? Coś poprawić, co zostawić? Czego oczekujecie, co chcielibyście zobaczyć lub przeżyć (albo i nie przeżyć :P)?

Chcemy, żeby następna edycja była jeszcze lepsza i to Wy, gracze, macie bardzo ważny głos w tej sprawie! Simle

Ubi lex, ibi poena
Odpowiedz
usuńcie Tarcze
dziękuje

Odpowiedz
1. Skasować tarcze
2. Brak jedzenia
3. Może słabsze zbroje i miecz
4. Zabudowa areny w celu ochrony przed pseudokibicami (szkłem albo blok bariery) plus możliwość obserwacji z dachu zabudowy celem lepszego widoku

Ogólnie ostatnio wszystko za długo trwało chociaż było zabawnie ;D

Odpowiedz
ja co prawda nie mialem zbytniej okazji w tym uczestniczyc ale arena ktora mi by sie podobala to taka co nie jest "bierna" w sensie sama tylko konstrukcja, ale ze cos sie na niej jeszcze dzieje. Np. co jakis czas ze scian wystrzeliwane sa strzaly, z kolumn w roznych kierunkach wylatuja kule ghasta, w ziemi otwieraja sie zapadnie do lawy. Zza morow na arene padaja potki z roznymi efektami, co jakis czas spawnowany jest np szkielet na arenie zeby zrobic troche chaosu. Cos w tym rodzaju, bo samo nawalanie sie dwoch osob nie jest dla mnie specjalnie ciekawe

Odpowiedz
Ja bym chciał tylko usunąć tarcze.

[Obrazek: Bez%2Bnazwy.png]
Odpowiedz
Tarcze wypadają, brak żarcia, jeden set na cały turniej... I od razu szybciej walki będą szły i będzie trudniej!

Nad modernizacją areny pod kibiców myślimy :P

Utrudnienia na arenie brzmią ciekawie, co inni o tym sądzą?

Ubi lex, ibi poena
Odpowiedz
Nie jestem za brakiem jedzenia, wręcz za jego zwiększeniem. Chyba, że będziecie dobrze karmić przed walką. Denerwujące były sytuacje, gdy na widowni ktoś bił łapką (a nawet mieczem), a często przez to się traciło z paska głodu niemal od razu po wejściu na arenę, gdy już nie można było uzupełnić.
Jeden set na cały turniej: jak najbardziej za
I nagrodę dla zwycięzców uczyniłbym jawną, jeszcze przed eventem.

Odpowiedz
Przed walką będziemy uzupełniać Wasz pasek jedzonka. PvP na murach będzie wyłączone. Albo przynajmniej będziemy wobec takich delikwentów bardziej konsekwentni niż ostatnio ;)

Czemu jawną?

Ubi lex, ibi poena
Odpowiedz
Ja również nie jestem przekonana co do tego jedzonka, ale niech będzie :p. Co do tych zbroi to uważam, że jeśli będzie tylko jedna na cały turniej to można by ją odnawiać przed walką, takie moje zdanie.

Odpowiedz
Może by tak tablica ze zwycięzcami na murach ? Lub pod areną, jeden set na cały turniej byłby motywacją do używania rozumu w walce niż jedynie naparzania się jak popadnie :p

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś najmądrzejszym człowiekiem na świecie, to wiesz co? Masz rację! Wydaje Ci się..
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu