ban za nic
Wyświetleń: 1198
Odpowiedzi: 6
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
pisze do kasiamia żeby weszła na ten serwer który podał mi i kasiamia kapsel ona pisze że nie może więc pisze do niej żeby zmieniła konto a tu nagle ban dostałeś czasowego bana od Ozyrys powód reklamowanie innego serwera czas do końca kary 24 godziny ale Ozyrys nie dał bana kapslowi ale mi za nic więc coś z tym zrobicie i odbanujecie mnie a zbanujecie kapsla.

z tego co wiem namawialiście graczy na /msg żeby grali z wami :P Jeszcze kilka godzin Ci zostało :p

kapslowi wlepił bana ale kapsel sekunde wczesniej przed wcisnięciem enter wyszedł i mu się upiekło. Nie ogłaszaj się tak z tym, że reklamowaliście inny serwer lepiej, ja potraktowałem Was łagodnie.

Uważam, że dostałeś karę słusznie. Reklamowanie innego servera jest zabronione.

Jak damexti napisała, reklamowanie jest karane. I dostałeś karę słusznie.

[Obrazek: Mamakak.png]
Ledwo co zrozumiałem ten wpis...

Za reklamę - na czacie, na msg, na forum, na tabliczkach jest permanentny ban, więc miałeś duże szczęście, że nie było nikogo z wyższą rangą.

Grabicie sobie ciągle...

Ubi lex, ibi poena
(07.01.18, 12:14)ozyrys napisał(a): kapslowi wlepił bana ale kapsel sekunde wczesniej przed wcisnięciem enter wyszedł i mu się upiekło. Nie ogłaszaj się tak z tym, że reklamowaliście inny serwer lepiej, ja potraktowałem Was łagodnie.

Jest możliwość banowania offline.

Sprawdzę logi i każdy kto na czacie podał ip/www/namiary na inny serwer czeka zmiana obecnego na inny.

(07.01.18, 14:07)MrCrash napisał(a): Ledwo co zrozumiałem ten wpis...

Za reklamę - na czacie, na msg, na forum, na tabliczkach jest permanentny ban, więc miałeś duże szczęście, że nie było nikogo z wyższą rangą.

Grabicie sobie ciągle...

Oj, Grabicie.... Faill a potem że to My jesteśmy Ci źli  Td
Administracja pomaga, uczciwym i przestrzegającym regulamin, to proszę zrozumieć i zapamiętać.

Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu