questy i praca?
Wyświetleń: 645
Odpowiedzi: 15
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ja jestem na razie na nie są inne ważne sprawy które można dopracować np. powrót ct, czy zrobić od nowa spawn, odświeżyć stronę itp. ogólnie pomysł spoko ale wiadomo że na jego realizacje potrzeba sporo czasu więc w tym momencie odpada

Odpowiedz
Dobry pomysł, jestem za! (づ。◕‿‿◕。)づ

Odpowiedz
Pamiętajcie tylko, że rozstrzygający głos ma tutaj jedyna osoba, która może zająć się tym od technicznej strony. Jeżeli serwer jest już dopracowany w podstawowych aspektach, a Dox ma czas na wprowadzanie czegoś takiego, to też jestem za.

Hidden Uwaga! Jestem wszędzie! Hidden
Odpowiedz
Zgadzam się z Mutro

Ubi lex, ibi poena
Odpowiedz
Oh te czasy serwerów z Jobs *-* Nie wiem czemu to nie jest już teraz tak popularne :/ Albo mcmmo czy jakoś tak. Chętnie bym poexpił łowienie rybek.
A co do zadań to wydaje mi się, że więcej będzie przy tym roboty i problemów niż pożytku. A to się coś zbuguje, a to nagrody nie da, póki co moim zdaniem są ważniejsze rzeczy do ogarnięcia związane ściślej z Survivalem i PvP.

Głosować!
[Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
[Zaloguj się danymi z serwera lub kliknij by się zarejestrować!]
Odpowiedz
Serwer RPG kulał właśnie od strony z questami ponieważ sam jeden Szefo ma ograniczony czas i za dużo do zrobienia. Mimo że serce woła "tak!" To rozsądek mówi "nie" niestety z obecnym zasobem ludzkim ten pomysł nie wypali.

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś najmądrzejszym człowiekiem na świecie, to wiesz co? Masz rację! Wydaje Ci się..
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu