questy i praca?
Wyświetleń: 2359
Odpowiedzi: 15
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ja wiem, że to survival, ale moze wprowadzic jakieś questy do gry od losowo rozwalonych po swiecie NPC? Może też jakaś praca (jobs). Pluginy oczywiście są tylko szukać mi się nie chce za bardzo Grin.

Odpowiedz
Niby survival, ale zawsze wprowadza coś ciekawego... Hmmm... Na razie nie mam zdania, muszę poznać opinie innych i się zastanowić :P

Ubi lex, ibi poena
Odpowiedz
Myślę, że to dobry pomysł ;p

Odpowiedz
No jak dla mnie jest to bardzo ciekawe. A samym survivalem graczy nie przyciągniemy ;)

Odpowiedz
Też jestem za. RPG nie wypaliło , to będzie jakaś namiastka.

Graffiti
Odpowiedz
Dobry pomysł, jestem za! ;P

[Obrazek: tIdU0C8.png]
Odpowiedz
najlepiej /jobs Grin hajs XD
za

Odpowiedz
NPC zlecające questy? Czemu nie. Nowi na spawnie juz dostaną coś do roboty. Jak sprytnie to połączymy z nauką gry na tym serwie, np. npc zleci stworzenie pierwszej działki i odpowiednio da instrukcję to już w ogóle. Jakieś questy z fabułą żeby gracze mieli co robić, czy tak zwane daily quest znane z mmo.

Jobs mnie średnio jara, ale wiem że wgranie tego plus stworzenie na spawnie tablicy chwały z nickami najlepszych z danego zawodu dobrze wpłynie na rywalizacje. No i jakiś hajs z tego będzie.

Odpowiedz
Pomysł fajny, ale komu będzie przy tym robić? Ostatnim razem zabawa z NPC, questami i RPG nie wypaliła. Co chwilę były problemy, bo coś tam nie działało jak należy. Poza czysto techniczną pracą, będzie trzeba też te questy rozpisać. No chyba, że wyobrażacie to sobie jako zadania pokroju "zabij pisiont zombif, zarup pińć diaksuf" - wtedy by to sensu nie miało, bo zombie zabijacie tak czy siak, więc dodatkowa nagroda za tego typu pierdoły byłaby kolejnym ułatwieniem. Jeżeli zadania mają być ciekawe, to trzeba by nad nimi przysiąść. Do tego potrzebne będą lokacje, bo przecież gdzieś trzeba będzie te questy rozwiązywać. Wniosek z tego taki - zanim urodzi się cokolwiek ciekawego, minie kupa czasu, a potem i tak coś nie zadziała, albo po prostu nie będzie rąk do pracy.

Hidden Uwaga! Jestem wszędzie! Hidden
Odpowiedz
Mutro ma tutaj trochę racji, lecz ja uważam, że znajdą się osoby chętne do pomocy. Może i rzeczywiście trochę czasu minie, ale w końcu uda się to zrealizować i możliwe, że wtedy również więcej graczy będzie grało na naszym serwerze.

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu