Dodanie nowej komendy
Wyświetleń: 334
Odpowiedzi: 8
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Żarówka 
Fajnie by było jak na serwerze była by wprowadzona komenda (/back).
Która by cofała gracza na miejsce przed śmiercią lub tepnięciem się na (/home). Komenda by była bardzo przydatna. Proszę o wypowiedzenie się administracji i pozdrawiam! Simle

[Obrazek: Bez%2Bnazwy.png]
Uważam, że komenda /back jest bardzo przydatna, szczególnie nowym graczom, gdyż czasem na czacie w grze pojawiają się pytania typu: ,,Jak się tepnąć na swoją działkę?" itp. Muszę też napisać, że częściowo jestem na nie, ponieważ dla starszych byłoby to wielkim ułatwieniem. Na razie jestem na nie, może moja decyzja się zmienić.

Wyprzedzę zapewne weteranów serwera i powiem, że ta komenda mimo, że bardzo przydatna była by nie potrzebnym ułatwieniem bo jak to lubią powtarzać "To jest survival". A od tpanie się na swoją działkę są /sethomy a jeśli ktoś sobie go nie ustawił to musi sobie wpisać to /ps locations i się tam przejść patrząc na koordy.

"Możecie sobie na nas pluć, oblewać nas gorzałą czy obrzucać jedzeniem. W większości przypadków skwitujemy to tylko śmiechem i zapomnimy o sprawie. Jednak nigdy, ale to nigdy, nie wybaczymy tym, którzy krzywdzą naszych przyjaciół!!!"
Chodzi mi tez o to że na przykład mamy jakąś kopalnie a mam limit home które są ważne a nikogo z kolegi niema i nie mógł by ustawić tam home to by ta komenda była by przydatna

Nom i o to chodzi, że to za duże ułatwienie bo homów możesz mieć kilka więc musisz tak nimi gospodarować żeby jeden poświęcić właśnie na takie sytuacje.

"Możecie sobie na nas pluć, oblewać nas gorzałą czy obrzucać jedzeniem. W większości przypadków skwitujemy to tylko śmiechem i zapomnimy o sprawie. Jednak nigdy, ale to nigdy, nie wybaczymy tym, którzy krzywdzą naszych przyjaciół!!!"
Dokładnie zimon dobrze prawi to nie freebuild tylko survival

I tak jest już łatwo póki co. Na obywatelu 6 homów można ustawić, moby nie są wyzwaniem, nie ma narazie combat loga więc każdy ucieka z pvp. Komenda /back byłaby od razu wpisywana po pvp, żeby itemów nie dać sobie zabrać. Nie o to chodzi w survivalu.

Już jest bardzo łatwo... Nie zaniżajmy poziomu. Na survivalu trzeba kombinować, walczyć ze wszystkim. Zbyt duże ułatwienie, jestem na nie.
Zawsze można użyć minimapy, one często stawiają znacznik w miejscu śmierci.

Ubi lex, ibi poena
No szkoda :(

Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu