Zmiana Wersji na 1.12.2
Wyświetleń: 2009
Odpowiedzi: 8
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Na serwerze jest wersja 1.12.1 czy można by zmienić ją na 1.12.2, która jest nowsza i lepsza?

Odpowiedz
Fajny pomysł, no ale to decyzja Administracji ;) Oczywiście jestem za tobą :P

[Obrazek: tIdU0C8.png]
Odpowiedz
Makkev, nie tylko administracji, rowniez graczy, bo wkoncu serwer jest dla nich ;) co do watku, nie uwazam zeby bylo to potrzebne, gdyz jest dobrze tak jak jest ;d

Odpowiedz
Trochę racji widzę też u Damexti, ale fajnie by było jak by była nowa wersja. Niech inni gracze się wypowiedzą :P

[Obrazek: tIdU0C8.png]
Odpowiedz
Zmienianie wersji serwera to nie jest takie hop siup, bo trzeba od nowa szukać i instalować wszystkie pluginy itp :P

"Możecie sobie na nas pluć, oblewać nas gorzałą czy obrzucać jedzeniem. W większości przypadków skwitujemy to tylko śmiechem i zapomnimy o sprawie. Jednak nigdy, ale to nigdy, nie wybaczymy tym, którzy krzywdzą naszych przyjaciół!!!"
Odpowiedz
Obie wersje niewiele się różnią . Wprowadzanie kolejnej , gdy ta w sumie niedawno ruszyła Jest jak dla mnie robieniem zbędnego bałaganu. Już lepiej poczekać. W końcu za jakiś czas puszczą kolejna i każdy będzie chciał najnowszą.

Graffiti
Odpowiedz
Ktoś się napracował, żeby na tej wersji wszystko pasowało. Serwer chodzi na 1.12.1 bez problemów. Jestem za obecną wersją.

Odpowiedz
W czym jest lepsza? Co takiego daje, czego nie ma w tej wersji?
Zmiana wersji serwera to nie jest to samo co aktualizacja trybu single player. Do tego dochodzi kompatybilność pluginów oraz przede wszystkim stabilność nowszej wersji oraz stabilność tychże pluginów w połącznieu z nowszą wersją...
Krótko mówiąc dużo roboty, ciężkiej i z niepewnym efektem.
Moim zdaniem nie warto.

Ubi lex, ibi poena
Odpowiedz
Nad zmiana pomyślimy gdy wyjdzie stabilne 1.13.x a dev zaktualizują swe pluginy.

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu