Kwestie handlowe
Wyświetleń: 3298
Odpowiedzi: 16
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tak , prawdą jest , iż posiadamy tu dział z długą listą co by nam Plastian chciał sprzedać. Ja dział wymiany popieram. Jest tylko jedno ALE. Jako ,że ludziska z natury są leniwe, to grzebanie na forum co kto sprzeda ,może być dość upierdliwe.
Zatem tak sobie myślę, by może powołać dodatkowe wsparcie dla działu <kupie- sprzedam -wymienię>. Co wy na to by postawić tablicę na spawnie na drobne ogłoszenia. Takie ogólnodostępne <Cuś> na czym każdy mógł by powiesić tabliczkę co ma na zbyciu i czego poszukuje.
Myślę sobie , że ma to sęs ze względu na większą <bywalność> ludzi na spawnie niż na forum.
Oczywiście jest to tylko idea. Rejtana dla tego robić nie będę , ale może przypadnie wam do gustu Faill 

Lajkujcie subskrybujcie Grin

Graffiti
Odpowiedz
(12.12.17, 16:30)Mepol napisał(a): Tak , prawdą jest , iż posiadamy tu dział z długą listą co by nam Plastian chciał sprzedać. Ja dział wymiany popieram. Jest tylko jedno ALE. Jako ,że ludziska z natury są leniwe, to grzebanie na forum co kto sprzeda ,może być dość upierdliwe.
Zatem tak sobie myślę, by może powołać dodatkowe wsparcie dla działu <kupie- sprzedam -wymienię>. Co wy na to by postawić tablicę na spawnie na drobne ogłoszenia. Takie ogólnodostępne <Cuś> na czym każdy mógł by powiesić tabliczkę co ma na zbyciu i czego poszukuje.
Myślę sobie , że ma to sęs ze względu na większą <bywalność> ludzi na spawnie niż na forum.
Oczywiście jest to tylko idea. Rejtana dla tego robić nie będę , ale może przypadnie wam do gustu Faill 

Lajkujcie subskrybujcie Grin

Bardzo dobry pomysł.

Odpowiedz
Ja bym to bardziej widział w formie komend. Nie trzeba nigdzie biegać :P
Ale taki targ graczy czy ogłoszenia na spawnie też byłby okej ;)
Jestem za

Ubi lex, ibi poena
Odpowiedz
a kto miałby dawać ogłoszenia a kto nie ?
gdzie ? jaka duża tablica ?
może można na sklepie na spawnie wygospodarować pokój i np... za udział w evencie przydzielić komuś miejsce ? na czas określony ?
wyeliminuje to konkurencje, nie zaleje rynku np dirtem czy czymś...
motywacja na branie udziału w evencie. 10 ofert do wystawienia i modyfikacji na 30 dni.

będzie fer dla wszystkich. ( chyba ) a po drugie, nie trzeba będzie kombinować z miejscem dla wszystkich graczy, albo zabawy doksa z komendami
( nie wiem czy to trudne i dużo z tym pracy )

Odpowiedz
Ciekawe kto będzie robił te eventy, a tak w ogóle tu chodziło raczej aby każdy gracz miał załóżmy jedną tabliczkę na głowę ewentualnie mógł wykupić miejsce za kasę ze sprzedaży itemów itp.

Odpowiedz
no chyba krasz i boo.
bo ja nie moge.

żeby uprościć. to można zrobić, każdy gracz może wykupić 5 tabliczek. i niech każda kosztuje ?? gdzie ?? jest mnożone przez 7 \14 \21 dni

Odpowiedz
Bez eventów. Każdy by miał możliwość. Np. za jakiś czynsz, podatek, jednorazową opłatę, haracz itp. itd. :P

Ubi lex, ibi poena
Odpowiedz
Albo udostępnię swoją działkę obok spawnu pod budowie jakiegoś centrum z ogłoszeniami

Odpowiedz
to musi być na spawnie.

Odpowiedz
Nie zapominaj ze na spawnie jest region na którym gracze nie mają możliwości budowania, trzeba by było pokombinować żeby na określonym terenie dało się stawiać tabliczki.

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś najmądrzejszym człowiekiem na świecie, to wiesz co? Masz rację! Wydaje Ci się..
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu