Oddam działkę w dobre ręce!
Wyświetleń: 1864
Odpowiedzi: 5
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Kciuk w dół 
Cześć!
Jako że kończę powoli grę na serwerze, chciałbym przekazać komuś mój "życiowy" dorobek. Działka ładna, schludna, nie bita Grin Zajmuje 2 cuboidy, chociaż myślę, że jednym też dałoby radę ją objąć. Szkoda, żeby stała i niszczała, kiedy komuś może się na coś przydać.
Uwaga! Przekazuję tylko budowlę - wszystkie skrzynie i itemy z nich usunę przed przekazaniem kluczy do głównej bramy Meaw
Wszelkie pytania kierować do mnie w tym oto wątku lub w wiadomości prywatnej.

P.S. Swoją drogą... tak na odchodne... chciałbym zauważyć, że handel gotowymi budowlami to fajna sprawa - może ktoś miałby czas i chęci, żeby się w coś takiego pobawić. Kiedyś nawet zakładałem wątek w nieistniejącym już dziale, który dotyczył jeszcze serwera RPG.

Na forum będę zaglądał z czystej chęci bycia na bieżąco Simle Pozdrawiam gorąco Grin

[Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
[Zaloguj się danymi z serwera lub kliknij by się zarejestrować!]

Hidden Uwaga! Jestem wszędzie! Hidden
Odpowiedz
Nie odnosząc sie do Twojej działki - z pewnością wartej uwagi... Handel gotowymi budowlami to naprawdę fajny pomysł i troche mi tego brakuje.

Odpowiedz
Mi mógłbyś przekazać ;)

Odpowiedz
(16.05.18, 18:44)Damexti napisał(a): Mi mógłbyś przekazać ;)

Szkoda, że to post  sprzed prawie pół roku więc on już dawno tych działek nie ma :P

"Możecie sobie na nas pluć, oblewać nas gorzałą czy obrzucać jedzeniem. W większości przypadków skwitujemy to tylko śmiechem i zapomnimy o sprawie. Jednak nigdy, ale to nigdy, nie wybaczymy tym, którzy krzywdzą naszych przyjaciół!!!"
Odpowiedz
Przecież tą działkę to od dawna ma galiusz w sumie jak padła to od razu ją przejął

BÓG, HONOR, MECHATRONIKA
Odpowiedz
temat od kilku miesięcy nieaktualny

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości Kontakt z właścicielem serwisu. Napisz do nas... Wyślij