Serwer a serwer
Wyświetleń: 4538
Odpowiedzi: 39
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
plastian,
ja mam domek szczelny i nie da się wejść, rambo ma hołma u mnie. dla tego się nie spodziewałem Simle
tylko nie wiem w którym miejscu :P

Odpowiedz
(12.12.17, 00:58)jasmine napisał(a): Witajcie. Grałam na wielu serwerach Survival i muszę przyznać, że każdy był inny. Jednak na kazdym gracze widzieli plusy i minusy. Odnośnie OnlineCraft powiem tak:
jest świetna dynmapa, na czacie kultura, lagów nie wiele i nawet Rambo do tego wszystkiego pasuje. Nie miejcie mu za złe, że lubi pozabijać. Gram tu już od jakiegoś czasu i cieszy mnie każda chwila spędzona na serwerze. Również, podoba mi się, że ekipa serwera gra na równi z graczami. Jak na survival... sporo ułatwień jest, ale mnie to nie przeszkadza. Ponieważ to tylko jest gra, to życzę wszystkim więcej zadowolenia a mniej narzekania Simle

[Obrazek: X03AG.gif]

Co do tp ekipy, każde nadużycie będzie karane zwolnieniem z ekipy.
have fun ;)

Odpowiedz
Arnavista da sie wejsc Simle home nie mam ustawionego.

Odpowiedz
no to nie wiem jak ty to robisz. przez szkło ? przecież klocek na klocku jest.

Odpowiedz
Nie wazne jak, skoncz juz o tym pisac. Nie powiem i tak Simle moja tajemnica ha!

Odpowiedz
Jak tak go bronicie to może będę wam chodził cały czas po działkach i zobaczymy ile w tym jest survivalu. Rambo musi wykorzystywać jakieś bugi, gra nie pozwala przejść przez mur o grubości 1 bloku.

Odpowiedz
Haha, weź nie rozśmieszaj mnie XDD, Żadnych bugów nie wykorzystuje. Wykorzystuje tylko wasze "błedy" tak zrobiłeś cuboida, że masz luki Simle to już nie mój problem.

Odpowiedz
Nie trzeba nic bugować. Sama znalazłam metodę na wchodzenie do zamkniętych pomieszczeń Simle

[Obrazek: fOtB5Iw.png]
Odpowiedz
Owoce refrenusu po ich zjedzeniu tp cię o kilka kratek w randomowym kierunku.

Jeśli chcecie kontynuować tą bezsensowną sprzeczkę róbcie to na priv lub zróbcie nowy wątek w odpowiednim dziale.

"Możecie sobie na nas pluć, oblewać nas gorzałą czy obrzucać jedzeniem. W większości przypadków skwitujemy to tylko śmiechem i zapomnimy o sprawie. Jednak nigdy, ale to nigdy, nie wybaczymy tym, którzy krzywdzą naszych przyjaciół!!!"
Odpowiedz
Jeśli podejrzewacie kogoś o wykorzystywanie bugów lub cheatów - udowodnijcie to. W innym wypadku jest tylko słowo przeciwko słowu :P
Zastanawiam się nad tematem i sensem tego wątku... Żale i bóle szlachetnej części końca pleców? :P

Ubi lex, ibi poena
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu