Serwer a serwer
Wyświetleń: 4539
Odpowiedzi: 39
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
świadomie , od tego chyba jest /tpa...

Odpowiedz
Jak tak narzekacie to pomyślę nad stworzeniem wam bardziej survivalowego nastroju :]

[Obrazek: fOtB5Iw.png]
Odpowiedz
nie rozumiesz rambo,
ja to celowo robie.
sprawdzam, pokazuje sie, żeby mnie było widać, że sprawdzam, po drugie nie robie nic złego, tepne się i przywitam, pochodzę i znikam.
a do ciebie to inna bajka, tepam się żeby się naciupał i mi do domku nie wchodził Simle
przestaniesz, to i ja przestane Simle

Odpowiedz
Jak zaczniesz się normalnie tepąć to pogadamy... a nie nadużywasz /tp tepaj sie tak na /v to nic Ci nie powiem. Tak i tak będe Cie zabijać Simle

Odpowiedz
Przez krótki czas była całkiem fajna opcja, że po uderzeniu innego gracza mógł on przyjąć zaproszenie do PVP nie byłoby to chociaż częściowym rozwiązaniem zapału do mordu rambo? (fakt, że też padłem jego ofiarą podczas zbierania zbiorów) Albo można też usunąć z dynmapy informacji gdzie są inni gracze.

"Możecie sobie na nas pluć, oblewać nas gorzałą czy obrzucać jedzeniem. W większości przypadków skwitujemy to tylko śmiechem i zapomnimy o sprawie. Jednak nigdy, ale to nigdy, nie wybaczymy tym, którzy krzywdzą naszych przyjaciół!!!"
Odpowiedz
Zaproszenie do PVP zabije zupełnie ten niski duch survivalu ;)

Ubi lex, ibi poena
Odpowiedz
noo też jestem przeciwny.
tylko w sumie.. jak to napisał dan,
serwer jest łatwy :P pozwolenie o pvp by pasowało :P
albo arena, jak było kiedyś :P

tylko to tak... w sumie... z dupci baby jagi, bo jakby tak popatrzeć na serwa pod kątem " łatwy" a " czysty survival" to ten serw ma po połowie z obu kategorii. trza by się zdecydować, co ma być. oczywiście każdy ma swój "kąt" do patrzenia.

Odpowiedz
A może to właśnie ma być to - kompromis pomiędzy czystym survivalem, a zabawą w sielankowe klocki?

Ubi lex, ibi poena
Odpowiedz
W mojej ocenie już same te liczne działki sprawiają, że survival jest eazy. Gram tu już trochę a jak wspomniał Dan nigdy nie poszedłem w eq do kopalni, nawet czasem jedzenia nie biorę. Nikt tu się nie zabija.. więc nie ma się kogo obawiać (ale gdyby ktoś uważał, że jestem łatwym łupem to prędzej czy później przyjdzie do Was Rambo po moje itemy). Myślałem dziś cały dzień jak ja bym zrobił survival gdybym był Doksem ale nie jestem więc Wam nie powiem Pewno trochę opcji bym pokasował.
Doks ma własną wizję serwera i daje nam tyle ile trzeba by się w niej zmieścić.

Co do zabijania AFK to ja mam zdanie takie, że taka osoba sama się prosi o śmierć Idziesz na kilka min od kompa to się wyloguj i po problemie, ewentualnie nie myl gracza z mobem. To że żaden mob się nie wdostanie do kryjówki wcale nie oznacza, że pomysłowy gracz też tego nie osiągnie.

Odpowiedz
Witajcie. Grałam na wielu serwerach Survival i muszę przyznać, że każdy był inny. Jednak na kazdym gracze widzieli plusy i minusy. Odnośnie OnlineCraft powiem tak:
jest świetna dynmapa, na czacie kultura, lagów nie wiele i nawet Rambo do tego wszystkiego pasuje. Nie miejcie mu za złe, że lubi pozabijać. Gram tu już od jakiegoś czasu i cieszy mnie każda chwila spędzona na serwerze. Również, podoba mi się, że ekipa serwera gra na równi z graczami. Jak na survival... sporo ułatwień jest, ale mnie to nie przeszkadza. Ponieważ to tylko jest gra, to życzę wszystkim więcej zadowolenia a mniej narzekania Simle

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu