Serwer a serwer
Wyświetleń: 4540
Odpowiedzi: 39
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
No Rambo jest świetnym przykładem jak grać na survivalu. Nie ważne jakie by nie były przeszkody On i tak osiągnie swój cel i kogoś zabije.
A tak wgl proszę nie obrażać graczy.

Odpowiedz
Taaa przychodzi nowy gracz stawia cuboilda, zaczyna rozwijać się a po 20 minutach jest zabity, przenosi się gdzieś indziej jest zlokalizowany i to samo, a atakujący nie musi bać się zemsty,bardzo zachęcające do gry. Z tego co wiem ma być ochrona dla nowych, ale i tak sądzę że nie zdąrzą się ogarnąć.

Odpowiedz
Somka nie rób se jaj, do Twojego cuboida da sie normalnie wejść wystarczy pomyśleć,  bez pereł itd, Klapy drzwi itd można otwierać bo jak wiesz nie są zabezpieczone ;) Zabiłem Cię bo byłes w 100% pewny , że Cie nie znajde i zabije :Simle chciałem Ci to pokazać  
~<do endu nie musiałem iść po Perły bo endu jeszcze nie miałem tp> i pipką jesteś Ty.

Odpowiedz
Wiesz? to powiedz jestem bardzo ciekawy jak, nazwałem cię pipka gdyż cieszysz się że zabiłeś mnie na afk chwaląc się. Odziwo podczasz normalnej walki okazałeś się tchórzem.

Odpowiedz
Nie powiem 0.o, Twój cuboid... chyba wiesz lepiej. haha! Tchórz... śmieszny jesteś

Odpowiedz
Plastian, chyba sobie jaja robisz.
to nie jest urozmaicenie gry pod kątem PVP. to jest nękanie Simle
co innego zabijać for fun w bitce, co innego zabijać for fun bezbronnych \ nowych \ noobków \ afk u siebie w domku.
i tak jak somka napisał... na co rambo itki gracza co gra 1g na serwie albo nawet 3 dni na serwie. żelazny set ? o_O
XD
( btw rambo ty masz jeszcze miejsce w skrzynkach ? )

ma frajde, że przyszedł \ znalazł \ wszedł i zabił. a taki gracz dostanie po dupce pare razy i zmienia server.
i nie mówcie że to część surwiwalu Simle ja sie zgodzę, że można. ale można raz. dwa. a nie cały czas...
od dawien dawna rambo jest znany ze swojego podejścia do PVP.

Odpowiedz
Między Bogiem a prawdą TYLKO Rambo pozwala nie zapominać że to survival.
A to JEST survival.

Odpowiedz
Grin Grin Grin Grin doks, jesteś fajny XD
aż ci dam lajka Grin

Odpowiedz
Arnavista mówisz, że to nękanie? A ty co robisz ;) ciągle sie tepasz /tp nick jak nie do mnie i mnie wkurzasz potem Cie zabijam bo nie chce Cie na moim cuboidzie. To do Hiciorka też sie tepasz a potem masz problemy ;v że Cie zabijamy itd

Odpowiedz
offtop się robi.
i nie mówie o tym, nie mówie o sobie.
jak się tepam na /tp bez v to świadomie.

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu