Skrzynia premium
Wyświetleń: 934
Odpowiedzi: 16
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Mozna.Wszystko mozna.Wszystkie skrypty sa do optymalizacji lecz to zajmuje czas ktorego i tak mam malo a wiele jest do zrobienia.Postaram sie kolejno jakos to ogarniac.

Odpowiedz
To nie tylko problem ekipy, U mnie za każdym razem po wpisaniu skrzyni mam< koniec czasu> muszę wpisywać potem ponownie.I bez względu na range bywalec czy obywatel wszystkie skrzyneczki dostaje co drugi dzień. Czyli w sumie awansowanie nic nie zmienia. Mnie osobiście wisi czy skrzynki są czy nie. Ale wprowadza to pewien bałagan w system nagród,co nie wszystkich może zachęcać do gry.

Graffiti
Odpowiedz
Mam tak jak Mepol :P

Ubi lex, ibi poena
Odpowiedz
Trzeba wpisywać dwa razy to fakt. Ale chyba za drugim razem na randze Obywatel daje co 6h. Nie przypatrzyłem się dokładnie, wiem tylko tyle, że trzeba wpisywać dwa razy bo za pierwszym jest <koniec czasu>

EDIT:
Działało co 6h. Ale dzisiaj tj. 6.01.2018 juz nie dziala, jest co 24h.

Odpowiedz
Ja rzadziej wchodzę ale i tak ani razu jeszcze nie miałem 6h do odebrania następnej skrzynki.

"Możecie sobie na nas pluć, oblewać nas gorzałą czy obrzucać jedzeniem. W większości przypadków skwitujemy to tylko śmiechem i zapomnimy o sprawie. Jednak nigdy, ale to nigdy, nie wybaczymy tym, którzy krzywdzą naszych przyjaciół!!!"
Odpowiedz
[Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
[Zaloguj się danymi z serwera lub kliknij by się zarejestrować!]

Po zostaniu modem mam co 24h a nie co 6

Odpowiedz
A widzisz. Przed modem miałem normalnie, dlatego teraz jest inaczej. Nie skojarzyłem tego ze zmianą rangi.

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu