Skrzynia premium
Wyświetleń: 1903
Odpowiedzi: 16
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Jest problem z komendą /skrzynia premium a mianowicie obywatel/bywalec mimo, że powinni móc ją odebrać co 6h/12h to muszą odczekać 24h tak samo jak zwykły gracz.

"Możecie sobie na nas pluć, oblewać nas gorzałą czy obrzucać jedzeniem. W większości przypadków skwitujemy to tylko śmiechem i zapomnimy o sprawie. Jednak nigdy, ale to nigdy, nie wybaczymy tym, którzy krzywdzą naszych przyjaciół!!!"
Odpowiedz
Potwierdzam, tak jest. Jeszcze z czymś innym tak było, że czas skrócony niby jest napisane ale w żeczywistości jest inaczej. Później sprawdzę i edytuję posta ;)

Odpowiedz
Wcześniej działało poprawnie czy teraz zauważyliście błąd ?

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś najmądrzejszym człowiekiem na świecie, to wiesz co? Masz rację! Wydaje Ci się..
Odpowiedz
Wydaje mi się, że to już od dłuższego czasu tak jest.

"Możecie sobie na nas pluć, oblewać nas gorzałą czy obrzucać jedzeniem. W większości przypadków skwitujemy to tylko śmiechem i zapomnimy o sprawie. Jednak nigdy, ale to nigdy, nie wybaczymy tym, którzy krzywdzą naszych przyjaciół!!!"
Odpowiedz
Czy każda ranga tak ma czy tylko moderatorzy?

Odpowiedz
Ja po sprawdzeniu również mogę potwierdzić, że błąd występuje.

Hidden Uwaga! Jestem wszędzie! Hidden
Odpowiedz
Zasadniczo to /skrzynia i /skrzynia premium działają identycznie więc nie wiem po co 2 komendy do tego samego.
Jest jeszcze taki myk z tymi komendami, że jeśli mogę odebrać już skrzynkę i wpiszę komendę to dostaję komunikat Koniec czasu i dopiero po ponownym wpisaniu komendy otrzymuję skrzynkę wraz z kluczem.

Odpowiedz
Ja mogę odbierać skrzynię co 6 godzin.

[Obrazek: fOtB5Iw.png]
Odpowiedz
Jest jedna komenda /skrzynia, nie ma ona subkomend, można wpisać /skrzynia CośTam a i tak wykonamy komende /skrzynia.
By nie obciążać serwera nie loopowałem skryptu więc sprawdza on czas odebrania po wpisaniu komendy dopiero, dlatego jest "koniec czasu", oznacza to że czas po jakim można ja odebrać dobiegł końca.Kwestia nazewnictwa.
Wnioskuję że problem występuje u ekipy.Poprawię w najbliższym czasie.

Odpowiedz
Skoro nie ma takiej komendy to po co ona jest wpisana w /obywatel

To nie można poprawić tego skryptu tak by zamiast wypisywał, że już czas się skończył to po prostu dał skrzynkę?

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu