Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem oficjalnego OnlineCraftowego serwera Team Speak?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
63.64%
7 63.64%
Nie
18.18%
2 18.18%
Nie mam zdania
18.18%
2 18.18%
Razem 11 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Team Speak
Wyświetleń: 2637
Odpowiedzi: 14
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Nie, po prostu niektórzy są przyzwyczajeni do teamspeaka

Odpowiedz
(29.11.17, 22:51)Plastian napisał(a): [Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
[Zaloguj się danymi z serwera lub kliknij by się zarejestrować!]
 dlatego proszę, nie mówić, że tylko wybrani wiedzieli :( Robiłam go z myślą, że jest darmowy i nie obciąży H@ kosztami, a działa tak, jak ts3. 

@Oddrin rozmawiałaś z nami ostatnio, a że czystki są na kanałach... niejednokrotnie będąc na serwerze pełnym ludzi pytałam, czy ktoś chętny do rozmowy, odzewu nie było, linki również wtedy podawałam. Pragnę również przypomnieć, że kiedy ts3 działał wcześniej było identycznie pusto, nie licząc tych kilku osób, które z czasem przeczuciły się na inne ts'y lub skype.

Tyle z mojej strony.

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś najmądrzejszym człowiekiem na świecie, to wiesz co? Masz rację! Wydaje Ci się..
Odpowiedz
Ja ogólnie używam tylko skype i discord Ale teamspeak mam w tle. Fajnie by było jak bym go zaczął używać. Ja bym chciał grupę na team speak. :P. Niewiem czy sprawa jest zamknięta, ale chciałem się wypowiedzieć.

[Obrazek: tIdU0C8.png]
Odpowiedz
Po dłuższym namyśle postanowiłam jednak oddać głos na ts3 ;p

Odpowiedz
Ja myśle to samo co Damexti. Powinna być dodana grupa na ts3

[Obrazek: tIdU0C8.png]
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu