Propozycja [Nowe rangi Administracyjne]
Wyświetleń: 2925
Odpowiedzi: 12
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Opis propozycji: Zauważyłem, że na serwerze brakuje niektórych rang administracyjnych. Moim zdaniem można by było zrobić tak, że będzie :
-ModChat od pilnowania chatu. Może dawać bany od 15min do 3 dni. Nie posiada gm1
-KidModerator to samo co modchat tylko, że bardziej zaufana osoba i może dawać bany od 15min do 14dni
-Moderator pilnuje porządku na serwerze. Ma dostęp do world edita //wand itp. posiada gm1 i jaki chce tryb. Nie może dawać itemów graczom.
-Admin to samo co moderator tylko, że bardziej zaufany. Posiada jeszcze dostęp do pluginów.
-HeadAdmin zastępca właściciela. Ma dostęp do wszytskiego co możliwe oprócz degradaci właściciela. najbardziej zaufana osoba na serwerze.

Można by jeszcze dodać na spawnie taką tablice adminów linka do ssa:
[Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
[Zaloguj się danymi z serwera lub kliknij by się zarejestrować!]

Moim zdaniem było by to duże ułatwienie dla serwera takie dodatkowe rangi.
Oczywiście to jest tylko moje zdanie i nie trzeba z tym się zgadzać. Proszę odpowiedzieć co o tym sądzicie Grin

Odpowiedz
Dopiero co przeprowadziliśmy proces odwrotny - czyli zmniejszenie liczby i uproszczenie rang. Podział który przedstawiłeś ma sens przy ilościach graczy dochodząc do kilkudziesięciu dziennie. Na razie nam jeszcze do tego trochę brakuje. ;) Osobiście wprowadziłbym tez do niego kilka poprawek. Obecny system się już kiedyś sprawdził, znamy go sprzed czasów Onlinecraft i także był skuteczny.

Ubi lex, ibi poena
Odpowiedz
Moderator to Moderator jest jeden tym rangi i tyle ViceAdmin to ktos wlasnie bardziej zaufany a reszta Ekipy wyzej to wlasnie najbardziej zaufani ludzie. wiecej rang to wiecej problemow.... A zacznijmy od Tego ze aby dostac range trzeba w ogole byc zaufanym graczem serwera...

To nuda samotności odtrąca...

Bo to społeczność tworzy serwer żywym.
Odpowiedz
moderator z gm1 nieźle Grin,

Odpowiedz
ale ss fajny XD
pomysł z tabliczkami na serwie i rozmieszczeniem ekipy niah niah XD doooobre

i dziura w ziemi... jako dotacje na rzecz ekipy XD

Odpowiedz
Myślę, że więcej niż moi poprzednicy nie mogę dodać. Propozycja to propozycja, ale to jakie są rangi i jakie ma uprawnienia zostawmy lepiej siłom wyższym OC ;)

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś najmądrzejszym człowiekiem na świecie, to wiesz co? Masz rację! Wydaje Ci się..
Odpowiedz
Spotykałem się już z pytaniami np. "Kto jest właścicielem?" od nowych graczy więc ta tablica jest całkiem dobrym pomysłem.

"Możecie sobie na nas pluć, oblewać nas gorzałą czy obrzucać jedzeniem. W większości przypadków skwitujemy to tylko śmiechem i zapomnimy o sprawie. Jednak nigdy, ale to nigdy, nie wybaczymy tym, którzy krzywdzą naszych przyjaciół!!!"
Odpowiedz
Nikt nic wiedzieć nie musi.... Wszystko wyczyta z forum. Gracz który chce się czegoś dowiedzieć tylko z samego serwera to ktoś kogo mało interesuje całość... Wszelkie informacje są dostępne na forum.

To od tego bierze się to że potem każdy płacze na czacie i gg Administracji zamiast napisać dokładny, rzeczowy i prosty post na forum.

Ekipa to indywidualna sprawa właściciela.

Chcecie zrobić tutaj Administrację jak w jakimś urzędzie??  Nawet przy Ilości graczy 100 wystarczą 2 rangi do zarządzania.

- Moderator

Banuje czasowo, kickuje jak trzeba i zgłasza na forum wszystkie problemy oraz jest w stałym kontakcie z Administracją.

Dba o spokój na czacie i porządek na forum.

- ViceAdministrator

Podejmuje Ostateczne decyzje to on jest zaraz przed Administratorem..

- Administrator

Nadaje rangi i prawa resetuje serwer tworzy i rozwala ekipę serwera

- Właściciel

Wiemy raczej wszyscy co może ( Prócz klnięcia na czacie jak każdy.... )

- Architekt

Budowanie..... Reszte ma w głębokim poważaniu. No chyba że coś go zaciekawi

Usuwanie działek jest tylko w woli Właściciela i Administratora.

Reszta rang jest zbędna....

To nuda samotności odtrąca...

Bo to społeczność tworzy serwer żywym.
Odpowiedz
Mi odpowiada obecny podział władzy, jest prosty i przejrzysty.
Co do informacji na serwerze kto jest kim, jest to chyba zbędne bo przecież ktoś myślący na pewno znajdzie informacje na forum. A jak ktoś nie myśli to na co mu taka wiedza XD
Można ewentualnie dodać taką komendę /ekipa co by odsyłała do odpowiedniego miejsca.

Odpowiedz
Komenda /ekipa wyświetlająca kto jest kim wystarczyłaby w zupełności ;)

Ubi lex, ibi poena
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Menu