Poznajmy się lepiej
Wyświetleń: 2547
Odpowiedzi: 3
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Trzeba odbudować forumowe tematy Simle Dla zachęty ja zacznę, piszczcie śmiało, nikt nie zje, a fajnie zacieśniać serwerowe więzi.

Me imię Katarzyna, jak ta margaryna, może przez to lubię piec i gotować, a jeść jeszcze bardziej (najchętniej słodycze). Urodzona w 97' ale wiek nie ma znaczenia, bo często zachowuję się jak małe dziecko. Wszystko odbieram personalnie, biorę na poważnie, więc czasami słabo u mnie z żartami. Martwię się za siebie i za każdego kto ma problemy, a sam się nimi nie przejmuje.

Jestem miłośniczką książek, nie pogardzę, żadnym gatunkiem, ale najchętniej czytam fantastykę, sci-fi książki popularnonaukowe i naukowe, swego czasu czytałam same kryminały i Sherlock'a Holmes'a więc to zależy na co mam ochotę. Uwielbiam koty, czuję, że w poprzednim wcieleniu sama nim byłam i coś mi z tego zostało. Z muzyki najchętniej słucham tych piosenek które mają perkusję i gitarę elektryczną, czuje wtedy przyjemne ciarki Grin skillet, fall out boy, linkin park, starset, owl city, escape the fate - w to mi graj. 

Wierzę w reinkarnację i karmę, do kościoła nie chodzę.

Mam zaniżone poczucie własnej wartości, jak leń mnie dopadnie to nie ma zmiłuj, kiedy coś mi nie wychodzi łatwo się denerwuję i mogę zrezygnować. Bardzo dużo rozmyślam, nauczycielka polskiego stwierdziła że jestem melancholijna - cokolwiek to znaczy, mam chorobę lokomocyjną i jakoś na wszystko brakuje mi czasu.

Zdarza mi się dużo mówić i pisać, więc po jakimś czasie ludzie przestają mnie słuchać.

Nie przeklinam, nie palę, nie ćpam, nie piję - tyle w temacie.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich miłych ludzi, których tutaj poznałam c:

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś najmądrzejszym człowiekiem na świecie, to wiesz co? Masz rację! Wydaje Ci się..
Odpowiedz
Jako że nikt nie spieszy się z opowiadaniem o sobie, wepchnę się tutaj ze swoim narcyzmem i odpiszę jako pierwszy :]

Ich bin Krzysztof, Krzychu, Krzysiek, Mutro, Mutereu, Boguś, a czasem nawet Christoph. Ile mam lat? Mój rocznik jako ostatni może pochwalić się tym, że przyszło mu żyć w dwóch tysiącleciach ;3 Mieszkam w Pyrlandii, ale ziemniaki jako takie to nie mój konik. Interesuję się wszystkim, co wydrukowane, architekturą, historią, grami (nie tylko Minecraft ;v). W tym roku zdaję maturę i planuję studia dotyczące jednego z moich hobby.
Lubię dobre towarzystwo, jestem raczej pozytywnie nastawiony do życia.
Czasami sobie myślę, że moje poczucie własnej wartości można by nieco przypiłować. Na szczęście znam się z Bujką od dawna, więc staram się nim dzielić razem z nią, żeby na siebie na narzekała Grin

Wracając do moich hobby - gram w Minecraft głównie, żeby budować. Jeżeli macie ochotę popatrzyć, co takiego akurat zdarzyło mi się wydłubać, zapraszam [Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
[Zaloguj się danymi z serwera lub kliknij by się zarejestrować!]
.

A teraz zachęcam wszystkich do napisania czegoś o sobie. Wiem, że niektórzy pisali w starym wątku, który z tego czy innego powodu zaginął. Ich również zapraszam do pisania Grin

Hidden Uwaga! Jestem wszędzie! Hidden
Odpowiedz
W

Odpowiedz
Może ja również opowiem trochę o sobie?

Cześć, jestem Zosia i mam 14 lat. Chodzę do trzech szkół ( gimnazjum, muzyczna i jezykowa ). W przyszłości planuję zostać lekarzem. Uczę się dobrze , najlepiej z polskiego. Uwielbiam tańczyć, śpiewać, a także podróżować. Gram w różne gry: cs, gta v, watch dogs i simsy. Ogólnie lubię pomagać. To na, tyle ;)

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości Kontakt z właścicielem serwisu. Napisz do nas... Wyślij