Zle dzialanie hopperow
Wyświetleń: 680
Odpowiedzi: 4
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Krotko mowiac, nie dziala mi system sortowniczy z hopperami ( taki jak ten: [Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
[Zaloguj się danymi z serwera lub kliknij by się zarejestrować!]
).
Na single player dziala on w 100% bezproblemowo, a na serwerze z jakiegos powodu czasem system faktycznie sortuje, ale tylko jakas 1/3 rzeczy odpowiednio, a reszte w ogole, i wrzuca je na koniec linii bez sortowania. Wiem ze jakis czas temu zmieniono sposob predkosci przesylu rzeczy w hopperach ( kiedys dzialaly na ticki, jak redstone, a teraz sa zalezne od czasu serverowego, przez co przesylaja z losowa "bujajaca" sie predkoscia ). Rzeczy z glownego toru transportu przedmiotow nie sa sciagane do hopperow nizej od nich mimo iz tak wlasnie powinno byc. Moze te screeny rozjasnia nieco sytuacje:

[Obrazek: 2017-11-11_18.53.14.png?dl=0]
[Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]

Nie wiem do konca co moze powodowac ten blad, taktowanie serwera?

Odpowiedz
Zbudowałem taki system i wszystko działa więc wydaje mi się, że na serwerze popełniłeś jakiś błąd konstrukcyjny.

"Możecie sobie na nas pluć, oblewać nas gorzałą czy obrzucać jedzeniem. W większości przypadków skwitujemy to tylko śmiechem i zapomnimy o sprawie. Jednak nigdy, ale to nigdy, nie wybaczymy tym, którzy krzywdzą naszych przyjaciół!!!"
Odpowiedz
nie ma na to szans, jestem na 100% pewien ze jest zrobiony poprawnie, skoro ci on dziala to czy mozesz powiedziec w ktorym kierunku jest zwrocony twoj glowny ciag transportowy hopperow? ( ten od ktorrego dopiero sa pobierane rzeczy przez inne hoppery sortownicze ). Moj jest skierowany w kierunku polnocnym, tak pytam bo z wagonikami mialem problem gdy robilem je na kierunek polnocny, a jeszcze nie demontowalem calkowicie sortera by go przerobic na inny kierunek

Odpowiedz
Z zachodu na wschód

"Możecie sobie na nas pluć, oblewać nas gorzałą czy obrzucać jedzeniem. W większości przypadków skwitujemy to tylko śmiechem i zapomnimy o sprawie. Jednak nigdy, ale to nigdy, nie wybaczymy tym, którzy krzywdzą naszych przyjaciół!!!"
Odpowiedz
Zrobilem sen sorter z kierunku wschodniego na zachodni ( w kierunku ujemnych X ) i wyglada na to ze juz dziala, dzieki za przydatne informacje

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu