Lagi x.x' Biblijne plagi.... x.x'
Wyświetleń: 4073
Odpowiedzi: 18
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Elo :Grin jak wielu z was zauważyło ostatnio mamy całkowicie nie wpływające na rozgrywkę i nie zauważalne lagi Grin

Wasze rozgoryczenie jest tutaj całkowicie zrozumiałe, jednak zanim postanowicie strzelić iście Kobiecego focha :Grin poproszę was o chwilę uwagi...

Lagi na serwerze występują zawsze z kilku powodów :Grin albo z winy klienta gry ( tudzież naszych kompów ) albo z powodu naszego łącza lub też z powodu samego serwera lub!!!  Maszyny na której on stoi...

Ja obstawiam tutaj serwerownię. co jednak nie jest dobrą nowiną bo Doks nie ma na to jak by wpływu a zmiana maszyny nie działa jak zmiana zębatki czy też na oliwienia....

No może mapa miała być tworzona bo to też zamula ale Doks raczej szybko by to naprawił Grin

Abyście nie zdążyli mnie zjeść żywcem odeślę was do profesjonalnego materiału na temat lagów Grin

Spoiler(Pokaż)

To nuda samotności odtrąca...

Bo to społeczność tworzy serwer żywym.
Odpowiedz
Nowy head admin i jusz lagi so, przypadegniesondze

Yuush DEATH FROM ABOVE! Yuush
Odpowiedz
Tak naprawdę Minecraft to przykrywka, a my kopiemy kryptowaluty :/

Ubi lex, ibi poena
Odpowiedz
Śmichy hihy ale w sumie warto dryndnąć do serwerowni, mają taką tendencję do olewania problemów dopóki się user nie zacznie pultać. Nie wiem czy restarty już były czy nie. Szturchnij może kijem pana konserwatora jak nie masz dostępów.

Yuush DEATH FROM ABOVE! Yuush
Odpowiedz
Jesteśmy tylko trybikami w wielkiej maszynie finansjery....

Całe stosy patyków tam lecą....

Odpowiedz
Dlatego lepiej zmienić serwerownie

Odpowiedz
(04.11.17, 17:53)MrCrash napisał(a): Tak naprawdę Minecraft to przykrywka, a my kopiemy kryptowaluty :/

To by tłumaczyło dlaczego gdy wchodzę na telu skacze mi tak strasznie zużycie procka XD

Udzielę Wam bardzo cennej rady od Doksa Grin
Doksomedon napisał(a):Plastek, może 1gb ram w stacji to za mało :( pomyśl nad rozbudową bo czasy się zmieniają ;)

Odpowiedz
Jak na razie nie doświadczyłam jakichś uciążliwych lagów, ale może za mało przebywam na serwerze.

[Obrazek: fOtB5Iw.png]
Odpowiedz
@up tak gdyz same np. 4Gb w kompie to nadal tylko 1Gb dla gry bo tak przydziela z automatu... jednak pamietajcie ze zawsze 2,5 Gb zzera system a reszta to dopiero programy i gry.

Odpowiedz
Ja zawsze przydzielam ok 50% tego co mam, teraz mam 8GB to przydzielam 4GB, taki skomplikowany system stosuję XD Chyba, że gram na jakiejś paczce modów technicznych to wtedy 4-6GB zależnie od wymogów.

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu