kto online.
Wyświetleń: 9489
Odpowiedzi: 20
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
o tym pisze..... jezeli serwer zamuli to bedzie pokazana tylko liczba graczy.... a to dlatego ze serwer nie do konca dobrze wspolpracuje ze strona www. sam licznik online to banal... Zrobic graficznie to to juz inna bajka tym bardziej ze sa aktywne skiny i nigdy nie wiadomo czy wyswietli gracza ze skinem czy bez... Czyli najczesciej nie wyswietla go wcale.....

To nuda samotności odtrąca...

Bo to społeczność tworzy serwer żywym.
Odpowiedz
danmer \o/
Grin
+1 do zajebistosci Simle

Odpowiedz
Czy brak łepetynek może mieć związek z tym że dodano możliwość zmiany swojego skina?

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś najmądrzejszym człowiekiem na świecie, to wiesz co? Masz rację! Wydaje Ci się..
Odpowiedz
Nie. Przecież nie od dziś używa się tu zmiany skina i łepetynek, i działało wszystko :P Wydaje mi się, że to nie w pływa na to aż tak mocno.

Odpowiedz
"łepetynki" są off ze względu na vanish.

Odpowiedz
A to tej opcji nie wziołem pod uwagę... co nie znaczy że wcześniej nie szwankowało...

Odpowiedz
A takie pytanko. Czy jeżeli ktoś jest na vanishu to odejmuje go od tej liczby graczy?
Jeżeli tak to czemu nie można zrobić tak też ich głowami?
Jeżeli nie to po co wyłączać głowy skoro no serwerze pod Tab np jest 6 osób a na forym 7/500 to wiadomo, że ktoś jest na V :P

Odpowiedz
nie odejmuje....
dla tego moje pytanie było odnośnie tego na samym początku
pokazuje np 5 zalogowanych a 3 głowy.

Odpowiedz
Zachcianki Admina Grin ale spokojnie Plastuś ^^ zanim cię kiedyś zbanuję to poskaczę prze dobą z radości i to bez Vanisha Meaw

Odpowiedz
Dziękuję za informację XD

@Danmer szkoda, że nigdy tego nie zobaczę Disapointed

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości Kontakt z właścicielem serwisu. Napisz do nas... Wyślij